SCHODIŠTĚ

Námi realizovaná schodiště

Schodiště v galerii

Vyrábíme a dodaváme dřevěná masivní schodiště, schody z betonových monolitů obkládáme masivním dřevem. Každé schodiště realizujeme na zakázku, což znamená, co dřevěné schody, to originální masivní schodiště. Pro výrobu schodiště používáme zásadně kvalitně vysušená dřeva typu pařený buk, jasan, dub atd.
Všechna tato dřeva jsou vysušena na 8%. Na schodiště používáme vysoce zátěžové laky. Dále se na schodiště nanáší mořidla různých odstínu, které se tónují dle přání zákazníka.

Pro toho, kdo má rád moderní kombinace, zrealizujeme dřevěné schodiště s nerezovým zábradlím, nebo klasické masivní sloupy s bohatým zdobením dřevěných šprušlí. Dřevěné masivní schodiště je ozdobou každého interiéru. Pro veškerou výrobu používáme moderní technologie.

KUCHYNĚ

Další realizované kuchyně v galerii

Kuchyně v galerii

Příjemná kuchyně je základem domácnosti. V kuchyni či jídelně trávíme velkou část
rodinného života, proto bychom si měli vytvořit tyto prostory útulné a praktické pro naší potřebu.

Nedílnou součástí zakázkové výroby firmy jsou kuchyně, kuchyňské linky, ostrůvkové kuchyně, kuchyňská dvířka, jídelní stoly a židle. Celkový styl Vaší kuchyňské linky určují kuchyňská dvířka.
Firma Vám nabízí povrchové zpracování kuchyňských dvířek z lamina, laku, dýhy, fólie či masivu, kde používáme k výrobě měkká dřeva např. smrk, borovice, modřín. Naše kuchyně Vám vyrobíme jak v moderním současném stylu , tak i v rustikální
podobě, včetně kompletních doplňků.

INTERIÉRY

Realizované interiéry a nábytek v galerii

Interiéry v galerii

Zhotovíme pro Vás nábytek do všech typů obytných místností jako jsou obývací pokoje, pracovny, ložnice vstupní haly a podobně.

Všechny výrobky jsou realizovány zakázkovým způsobem podle individuálních požadavků zákazníka. Součástí je i montáž.